ФК «Кривий Ріг» Офіційний сайт

Штурко


Юрій

21
Півзахисник
  • Громадянство: Україна
  • Місце народження: Кривий Ріг
  • Дата народження: 08.10.84
  • Вихованець: ФШ "Кривбас-84"
  • Зріст: 180 см
  • Вага: 76 кг
Вихованець криворізького футболу, у ДЮФЛ виступав за футбольну школу «Кривбаса». На професійному рівні розпочав виступи 2002 року у херсонському «Кристалі», що змагався у другій лізі чемпіонату України. У Херсоні провів два сезони, сезон 2004—2005 відіграв за іншу друголігову команду — «Зірку» з Кіровограда.

2005 року повернувся до Кривого Рога, однак до основної команди «Кривбаса» не пробився, сезон 2005—2006 провів, захищаючи кольори другої команди клубу. Наступного сезону пробував сили у луцькій «Волині», однак відгравши за лучан лише один матч, перебрався до Миколаєва, де виступав за місцевий муніципальний клуб. Згодом два сезони відіграв у складі клубу «Дністер» з Овідіополя.

Чергове повернення до рідного міста відбулося на початку сезону 2009—2010 на запрошення головного тренера «Кривбаса» Олега Тарана. У криворізькій команді став одним із гравців основного складу команди, провівши протягом осінньої частини першості 14 ігор. Однак навесні новий тренер «Кривбаса» Юрій Максимов припинив випускати нападника на поле і по завершенні сезону 2009—2010 він перейшов до «Закарпаття», яке саме втратило місце в елітному дивізіоні і готувалося до нового сезону у першій лізі.

Після одного сезону, проведеного у закарпатському клубі, влітку 2011, приєднався до складу іншого на той час першолігового клубу, запорізького «Металурга».

Спонсори

Партнери

Підтримують

Інформаційні партнери