ФК «Кривий Ріг» Офіційний сайт
ГО «Клуб Кривбас»

ГО «КЛУБ «КРИВБАС» є єдиним засновником і відповідно власником ТОВ «ФК «КРИВБАС-КРИВИЙ РІГ».

Головною метою організації є об’єднання заповзятливих людей міста Кривого Рогу, готових сприяти відродженню професійного футболу в нашому місті і реалізовувати інші значимі соціальні проекти.

В 2016 році група підприємців міста Кривого Рогу, висунула ідею створення громадської організації – клубу, пріоритетною метою якого був би розвиток футболу в Кривому Розі, а саме створення та фінансування членами клубу футбольної команди міста. Далі ідея розвивалася, поповнювалася прихильниками та новими напрямками.

03.11.2016 року була офіційно зареєстрована Громадська Організація «Клуб «Кривбас». Пізніше було зареєстровано ТОВ «ФК Кривбас – Кривий Ріг»», в якому ГО «Клуб «Кривбас» виступив єдиним засновником та відповідно власником.

ГО «Клуб «Кривбас» є громадською некомерційною організацією з відкритою формою власності, в якій витрати клубу покриваются власними доходами клубу. Основними видами діяльності є: фінансування та підтримка футбольного клубу «Кривий Ріг» і реалізація соціальних проектів міста.

В 2017 році Футбольна команда «Кривий Ріг» зайняла 1-е місце в Суперлізі Дніпропетровської області, здобувши перемогу у 8-ми інших кращіх команд регіону, деякі з яких розглядають свою подальшу участь в чемпіонатах більш високого рівня. ФК «Кривий Ріг» також планує в 2018 році піднятися на сходинку вище, та почати грати вже в полупрофесійній всеукраїнській лізі – в Чемпіонаті Аматорів України.

Ідея створення нашого клубу звучить так: Створення громадської організації, членами якої стануть люди практичного інтелекту (в більшості – підприємці), об’єднані ідеєю якісного розвитку міського простору, з приорітетними напрямками розвитку – відродження футбольного клубу Кривого Рогу.

На базі цієї ідеї сформувалася головна ціль організації, а саме: Об’єднання підприємливих мешканців Кривого Рогу, готових сприяти відродженню професійного футболу в нашому місті та реалізовувати інші значимі соціальні проекти.

Тому можно сказати що міссією нашої організації – її головним сенсом існування буде: Активна участь в громадському житті міста Кривого Рогу, шляхом сприяння розвитку великого футболу та реалізації соціальних проектів міста, покращуючи якість життя в ньому.

Коли люди об’єднуються в організації, передбачається що вони мають як мінімум схожі переконання та дотримуються однакових принципів. Враховуючи, як звучить наша головна ціль, можно сказати, що члени нашого клубу глибоко переконані в тому, що:

  • Плідна взаємодія підприємливих людей, а саме творців та практиків, людей - однодумців, дозволить з більшою долею ймовірності втілити в життя багато значимих для міста соціальних проектів, дозволить налагодити і розширити додаткові підприємницькі зв’язки. Адже ефективна комунікація це запорука успіху будь-якої справи. Це перше.
  • І друге, спорт- це важлива частина життя сучасної людини. Піклування про розвиток спорту та фізичної культури – найважливіший складник соціального розвитку міста. А футбол, обраний нами як пріоритетний напрямок в реалізації соціальних проектів – це навіть більше, ніж спорт! Це наймасовіший рух у світі, і Кривий Ріг, зі своїми більш, ніж шестисоттисячним населенням не може залишатися осторонь.

Ми вважаємо, що талант і майстерність наших тренерів та гравців, їх гра на полі, повинні бути оцінені гідно, а вболівальники є великою рухомою силою і великою цінністю в футбольному процесі, тому вони заслуговують на велику повагу і на відвертий діалог з ними.

На даний момент визначені основні принципи клубу.

  • 1.Принцип прозорості і достовірного інформування. Членство людини в клубі є загальнодоступною інформацією. Анонімне членство в клубі неможливо. Звіт про фінансові справи клубу буде відкрита та доступна в будь-якій час на сайті клубу всім його членам.
  • 2.Принцип аполітичності. Членами нашого клубу можуть бути люди з різними політичними поглядами, це ніяк не впливає на наші цілі і напрямки діяльності, так як наш клуб не переслідує ніяких політичних цілей і у відношенні до політики зберігає повний нейтралітет.
  • 3.Принцип фіксованої участі. Членом клубу не може бути суб’єкт господарської діяльності, зарегієстрований як юридична особа. Одна людина може внести тільки один фіксований членський внесок на місяць та отримати тільки один голос.
  • 4.Принип демократичності. Прийняття рішень в клубі, проводиться або шляхом відкритого електронного голосування на сайтіе, або простою більшістю від загальної кількості фізично присутніх учасників на зборах.
  • 5.Принцип відкритості та гнучкості. Клуб завжди відкритий новим ідеям та проектам. Члени клубу, це люди як розуміють як важливо в нинішніх умовах бути гнучким та вміти швидко адаптуватися и уметь быстро адаптироваться до повніших умов, які змінюються.
  • 6.Приинцип розвитку. Секрет успішності будь-якого проекту - це постійний розвиток. Тільки постійно рухаючись уперед , можлива ефективна діяльність клубу та реалізація намічених цілей.

Членом Громадської Організації «Клуб «Кривбас» і відповідно співвласником футбольного клубу «Кривий Ріг», може стати кожна людина, яка поділяє погляди, принципи та переконання організації, для цього необхідно погодитися на відкриту участь у клубі і на щомісячний благодійний членський внесок.

Заява для вступу в клуб

Спонсори

Партнери

Підтримують

Інформаційні партнери