ХФК «Пенуел» - ФК «Кривий Ріг» 1:3 (0:1).

Головний арбітр:  Поліщук Максим.

Асистенти арбітра: Левченко Максим, Кияшко Артур.

Інспектор матчу: Приставка А.І.

ХФК "Пенуел" - ФК "Кривий Ріг" 1:3 (0:1).

Голи: Вишневецький Д.(89 хв.)   -  Фурт Р.(7хв., автогол), Стретович Т.(66хв.), Тарасюк М. (88 хв.).

ХФК "Пенуел" : Афанасов Сергій, Фурт Ростислав, Стаднік Олександр (Усенко Антон, 64), Яворський Роман, Булиженков Ігор (Гречка Роман, 56), Фурман Владислав, Спорнік Дмитро, Даніш Ілля, Діденко Артем, Цуркан Віталій, Шестаков Богдан (Вишневецький Дмитро, 76).

ФК "Кривий Ріг" : Рожков Володимир, Мосін Антон, Сосєдко Владислав, Шумейко Віталій, Михайлевський Сергій (Євсюков Андрій, 80), Лозвір Ілля (Стретович Тарас, 50), Пшелуцький Максим (Хорольський Костянтин,75), Кудь Антон (Сулейманов Туран, 85), Штурко Юрій, Бєлєй Микита (Бабенко Владислав,60), Тарасюк Максим.

Попередження: Діденко Артем (76).

В три-п'ять стартових хвилин футблісти ФК "Кривий Ріг" вже мали двічі відкривати рахунок ! Такого жвавого початку не передбачали ні глядачі, ні Пенуел-) Потім ще втрачена нагода. А на 7-й хвилині м'яч знову заметушився у воротарському майданчику номінальних господарів і від ноги Ростислава Фурта, капітана Пенуелу залетів у ворота. Початок голам цієї Суперліги 2017 на Будівельнику покладено ! Майже нічого не змінилося і після забитого голу, гра на половині поля Пенуелу та змарновані шанси від гравців ФК "Кривий Ріг".  Господарі почали оговтуватися ближче до середини першого тайму та все ж ніяк не виходило вирівняти гру. Колектив В.Платонова діяв майже бездоганно, хіба що моменти марнував -)

Після перерви тренери обох команд почали робити заміни і це відразу спрацювало. Тарас Стретович, не вагаючись підключився в атаку і подвоїв рахунок !  Той же Стретович мав добру нагоду вдруге вколотити шкіряного м'яча, але той пролетів в кількох сантиметрах від штанги. Далі вже Бабенко Владислав (теж вийшов на заміну) мав майже стовідсотковий момент, але воротар Афанасов був на висоті. Рома Гречка, який теж вийшов на заміну у складі Пенуелу, наладив комбінаційні дії у центрі поля. І коли потроху гра вирівнялася почали виникати моменти біля воріт Володимира Рожкова, Максим Тарасюк в одній з контратак , взявши гру на себе, довів рахунок до 3-0.

Та все ж Пенуел не знітився і забив гол престижу. Це зробив молодий Дмитро Вишневецький з гострого кута.

По грі нікого виділяти не будемо, хоча кожному з гравців ФК "Кривий Ріг" , передивишись матч ретельно , можна окремо подякувати за стабільно високий рівень гри. І хай вболівальників не вводить в оману начебто легка перемога - футболісти Пенуелу ще "поп'ють крові" багатьом і може й добре, що саме з ними була перша гра. Надалі, здається, вони будуть лише набирати обертів.

Що ж до наших виконавців, то хочеться сказати - Так тримати !!! Молодці !!! Завжди приємно вигравати. Сподіваємось на позитивні результати  в подальшому і вже чекаємо наступного матчу. -)