ФК «Кривий Ріг» Офіційний сайт

ФК "Перемога" - ФК "Кривий Ріг" 1:0.

Автор фото: ФК «Кривий Ріг»

У звітному матчі зустрілися сусіди по турнірній таблиці, команди що представляють Дніпропетровщину у чемпіонаті України серед аматорів

Гра першого кола завершилась нічийним результатом, коли у драматичному поєдинку Аль-Азумі зрівняв рахунок вже у додатковий час.
Криворіжці приїхали до Дніпра з бажанням здобути першу перемогу після зимової паузи. Зі стартових хвилин вийшли ті самі гравці, що і в матчі з ФК "Дружба". У першому таймі гра була рівною, ініциатива переходила від однієї команди до іншої, але випади господарів поля були більш гострими, саме вони створили 2 небезпечних моменти в одному з яких Шрамко встиг нейтралізувати вихід віч на віч нападника Дібрівного.
На другий тайм схема гравців на полі змінилась і наші гравці вийшли з наміром забити гол. З перших хвилин ФК Кривий Ріг приборкав ініциативу до своїх ніг, але перший же момент Перемога перетворила у забитий гол. У подальшому повністю гра проходила під контролем наших футболістів, але реалізувати хоча б один із своїх моментів не змогли.
Нажаль, так і не вдалось здобути першу перемогу,тому будемо сподіватись на перемогу у наступному матчі проти ФК "Мотор" Запоріжжя.
Знайшли помилку? Виділіть фрагмент і відправте натисканням Ctrl+Enter

Спонсори

Партнери

Підтримують

Інформаційні партнери