Кривий Ріг - Мотор (З) 3-1 (2-1).Звіт матчу

15 вересня. 17-00. ст.Будівельник.

ФК "Кривий Ріг" - ФК "Мотор" (Запоріжжя) 3-1 (2-1).

Голи: Мороз (4), Пшелуцький (22), Михалевський (63) – Ломака (43)

ФК "Кривий Ріг": Антоненко О., Слищенко В., Шейка В.(Стретович Т.), Бовтуненко П., Михалевський С.(К), Мороз Є., Ісаков О., Нікулін Р. (Мансуров М.), Пшелуцький М. (Бовтуненко С.), Данилюк А., Белей М. (Аль-Азумі М.)

Стає вже доброю традицією - Кривий Ріг розминається на розминці і налаштовується на гру у роздягальні. Маю на увазі, що з перших секунд команда грає зі стовідсотковим ККД. Це сповна проявилося у звітній зустрічі.

До 22 хвилини рахунок на табло 2-0 , а в перші півгодини мав бути і 4. ФК "Мотор"здається був не готовий до такої гри криворіжців і одна з перших атак завершилася голом Євгена Мороза. Жєня опинився у саме тому місці і майстерно, ударом головою, вколотив шкіряного у сітку. Запоріжці продовжували пристосовуватися і пропустили вдруге. Макс Пшелуцький першим був на м'ячі, коли захисник відпасував воротареві і одним дотиком послав шкіряного знов у сітку. Майже без передишки Микита Белей виходить сам на сам з воротарем "Мотора". Але після удару Микити запоріжцям відверто пощастило - м'яч проходить і лічених міліметрах від дальної штанги. Настає черга Андрія Данилюка для виходу сам на сам. Андрій не став відразу бити трохи притормозив і захисники завадили удару.

Тепер вже один з контрвипадів гостей завершується голом - забутий усіма у карному майданчику нападник Мотора зльоту вколочує шкіряного у дальній кут. Гол, безперечно прикраса матчу. Гості кинулися зрівнювати рахунок ще до перерви і створили декілька моментів. Треба відмітити гру нашого воротаря Олександра Антоненка. Коли вже здавалося м'ячу нема куди діватись, Саша не раз виручав. Тож перерва і 2-1 на табло.  Друга половина зустрічі, як і очікувалося почалася з атак гостей. З поразкою вони явно не змирилися. Напруга зростала почали виникати гольові моменти. Але не сталося, як гадалося. Подача кутового у виконанні ФК "Кривий Ріг" на дальню штангу і наш капітан Сергій Михалевський втретє змушує капітулювати воротаря запоріжців (невдовзі його замінили). Цей гол став прохолодним душем гостям , а господорям придав сил та впевненості. Кінцівка матча пройшла в атаках запоріжців і гострих контрвипадах наших футболістів.

3-1. Є перша домашня перемога ФК Кривий Ріг !!! Вдвічі приємніше, що суперник був явний фаворит у грі, та й усього турніру. Так тримати. За таку міську команду не соромно і хочеться знов йти на стадіон.

Коли там наступна домашня гра в аматорах ?)