ФК «Кривий Ріг» Офіційний сайт

ФК «Дружба» (Новомиколаївка) - ФК «Кривий Ріг» . Анонс матчу.

Автор фото: ФК «Кривий Ріг»

01/09/2018. Субота. 17-00. Стадіон «Будівельник».

Нашим суперником у п’ятому турі Чемпіонату України серед аматорів буде новомиколаївська «Дружба». Так склалося, що цей колектив проводить більшість своїх матчів у Кривому Розі (відсотків 90 гравців на чолі з тренером вихованці криворізького футболу) . Отже за обопільною згодою виїздний для нас матч відбудеться на нашому домашньому Будівельнику. А враховуючи вищесказане, суботній матч набуває статусу криворізького дербі і, безперечно, увага футбольної громадськості міста в суботу ввечері буде прикована до нашого матчу.

Обидва колективи підійшли до п’ятого туру маючи в своєму багажі зовсім не таку кількість очок, на яку розраховували, м’яко кажучи.) Нагадаю, для нас це дебют у аматорах, а новомиколаївці посіли перше(!) місце в групі в минулому сезоні. І вже в цій грі обидва клуби будуть намагатися виправити своє турнірне становище.

Остання товариська гра між Дружбою та Кривим Рогом принесла перемогу Дружбі 2-1. Була ще перемога Кривого Рогу над Дружбою у Зимовій першості. Була й перемога Дружби в цьому ж турнірі. Обидва колективи дуже добре знають одне одного і гра обіцяє бути видовищною та безкомпромісною.

Зазвичай футбольний сезон починається восени. Сподіваємося, що літня “розкачка” вже пройшла і 1 вересня наші футболісти, на чолі з Валентином Вікторовичем Платоновим порадують вболівальників видовищною результативною грою та звичайно позитивним результатом.

Отже всі на виїзд ! Тобто, на стадіон Будівельник. -)

Знайшли помилку? Виділіть фрагмент і відправте натисканням Ctrl+Enter

Спонсори

Партнери

Підтримують

Інформаційні партнери