ФК «Кривий Ріг» Офіційний сайт

ФК "Кривий Ріг" - ФК "Дніпро" 0-0.

Автор фото: ФК «Кривий Ріг»

ФК “Кривий Ріг” - ФК “Дніпро” 0-0.

14 жовтня, неділя, м.Кривий Ріг, ст.Будівельник.

ФК “Кривий Ріг” : Антоненко О., Бовтуненко П., Слищенко В., Шейка В.(Стретович Т.), Михалевський С.(к), Мазенко О., Мороз Є., Божко Д.(Штурко Ю.), Данилюк А., Нікулін Р. (Ісаков О.), Бабенко В. (Аль-Азумі М.).

Дніпровське дербі видалося багатим на боротьбу та скупим на голи. Перший тайм можна сміливо занести в актив господарям. Боротьба велася переважно на половині Дніпра, з гострими контрвипадами гостей. У другій половині дніпряни дещо пристосувалися до поля, випустили легендарного Сергія Назаренка та стали більш частими гостями на нашій половині. Нашою відповіддю був досвічені Юра Штурко та Тарас Стретович, які підсилили атаку господарів. Один з найнебезпечніших моментів стався саме після удару Штурка. Воротар Дніпра ледве справився з ним, відбивши перед собою та добивання Євгена Мороза було трохи невдалим. Згодом вже гості мали шанс відкрити рахунок та не склалося. Нічия , яка мабуть задовольнила обидві команди, на поразку жодна з них у неділю ну точно не награла.

Окремо хочеться приділити увагу вболівальникам. Цієї святкової, зігрітої сонцем неділі свято у футбольному сенсі було й на Будівельнику. Офіційна цифра у протоколі у 700 глядачів на нашу думку дещо занижена, прихильників було більше. На сьогодні це мабуть рекордна для нас кількість глядачів. Ми дуже вдячні Вам за підтримку! Маємо надію , що це лише початок у нашій спільній справі і невдовзі Кривий Ріг посідатиме верхні рядки не тільки за спортивним принципом, а й за відвідуваністю домашніх матчів !

Не можна оминути увагою й прихильників гостей, які приїхали підтримати улюблений клуб і несамовито це робили на протязі усього матчу. Ми вдячні Вам за футбольну атмосферу, вже трохи забуту у нашому місті.

А ми вже дивимося на наступні вихідні і пропонуємо Вам дві години провести разом на нашому стадіоні. Анонс недільної зустрічі вже незабаром...

Знайшли помилку? Виділіть фрагмент і відправте натисканням Ctrl+Enter

Спонсори

Партнери

Підтримують

Інформаційні партнери