ФК «Кривий Ріг» Офіційний сайт

ФК "ВПК-Агро" - ФК "Кривий Ріг" 1-1 (0-0). Звіт матчу.

Автор фото: ФК «Кривий Ріг»

ФК “ВПК-Агро” - ФК “Кривий Ріг” 1-1 (0-0).

7 жовтня, неділя, смт Магдалинівка ст. Колос.


ФК “Кривий Ріг” : Антоненко О., Бовтуненко П., Слищенко В., Михалевський С.(к), Мазенко О., Мороз Є., Божко Д., Стретович Т. (Штурко Ю.), Данилюк А., Нікулін Р. (Ісаков О.), Бабенко В. (Аль-Азумі М.).

В цей недільний соняшний день гра видалася такою ж яскраваю та красивою. На полі зустрілися два колетиви, які жодним чином не хотіли втрачати очки. Позиційна боротьба з мінімумом моментів точилася на кожному клаптику футбольного поля. Перший тайм не приніс забитих голів жодній з команд. А от друга половина виявилася більш видовищною на події. На 53 хв. Атака криворіжців завершилася голом. Руслан Нікулін вивів точним пасом Андрія Данилюка на побачення з воротарем і Андрій не схибив. 0-1 ! Магдалинівці відразу кинулися виправляти становище і трохи не поплатилися за це. ФК “Кривий Ріг” в одній з контратак міг подвоювати рахунок та не склалося. Ініціатива перейшла до господарів але криворіжці впевненно і вміло захищалися, виглядаючи справжнім єдиним колективом. Дуже гострих моментів у ФК “ВПК-Агро” не було і все йшло до того, що криворіжці здобудуть заслужену звитягу. Та на 86 хв матчу головний суддя матчу угледів порушення правил з боку нашого воротаря і призначив пенальті . Нічого дивного: 86хв, господарі програють і пенальті рятує їх від поразки (четвертий поспіль пенальті в ворота опонентів ФК “ВПК-Агро”) . 1-1.

Залишимо емоції, нехай момент розглядається і висновки роблять у федерації (інспектор, передивившись відео по гарячому визнав хибне призначення). Ми ж маємо виїзну нічию з дуже грозним суперником та неабияку віддачу наших хлопців !!! Це безперечно записуємо у позитив.

І прям з понеділка починаємо готуватися до недільної домашньої гри з ФК “Дніпро” в якій досі феєрить легендарний Сергій Назаренко (забив два голи у цьому турі ФК “Дружба”). Погода наступної неділі обіцяє бути такою ж соняшною і теплою, тож усі готуємося до побачення на стадіоні. А ФК “Кривий Ріг” разом з ФК “Дніпро” обіцяє незабутні емоції !!! -)

Знайшли помилку? Виділіть фрагмент і відправте натисканням Ctrl+Enter

Спонсори

Партнери

Підтримують

Інформаційні партнери