ФК «Кривий Ріг» Офіційний сайт

ФК "ВПК-Агро" - ФК "Кривий Ріг". Анонс матчу.

Автор фото: ФК «Кривий Ріг»

7 жовтня 2018р., неділя, 13-00, смт Магдалинівка, ст. Колос.

Чемпіонат України серед аматорів.

ФК “ВПК-Агро” (Магдалинівка) — ФК “Кривий Ріг”.Суперника з Магдалинівки сміливо можна називати принциповим для криворіжців. Минулорічні зустрічі з ВПК-Агро у Суперлізі області були мабуть вирішальними у боротьбі за 1 місце. Чого варта лише нічия у останньому турі, після якої ми стали Чемпіонами.

У цьому році і ФК “Кривий Ріг” і ФК “ВПК-Агро” пробують свої сили вже у любительскому Чемпіонаті України. І якщо магдалинівці впевнено себе почувають на другій сходинці таблиці, то ми лише освоюємося, набираємо обертів і ділимо 5-6 позицію зі СК “Каховка”.

У 9-му турі суперники одержали перемоги. Нехай вболівальників не вводять в оману результати 12-0 та 2-1, ну дуже різні за класом були суперники. Скажімо відверто, любий позитивний результат у Магдалинівці буде прийнятний. Суперник досить серйозний і в себе вдома грає надпотужно. Нагадаємо, очолює ВПК-Агро тренерський тандем Сергій Соловей та Сергій Воробей, відомі криворізьким вболівальникам. Сергій Соловей захищав у свій час кольори “Кривбасу”. А Сергій Воробей, як тренер ФШ “Кривбас”-84. Також Микола Ляшенко, вихованець ФШ “Кривбас”-84 зараз у Магдалинівці.

Тож , як завжди, зустріч буде безкомпромісною та видовищною і ми сподіваємося лише на позитивний для нас результат !Знайшли помилку? Виділіть фрагмент і відправте натисканням Ctrl+Enter

Спонсори

Партнери

Підтримують

Інформаційні партнери