ФК «Кривий Ріг» Офіційний сайт

Яруд — Кривий Ріг. Анонс матчу

Автор фото: ФК «Кривий Ріг»

19 серпня ФК «Кривий Ріг» на виїзді у Маріуполі зустрінеться з ФК «Яруд».

На сьогодняшній день суперники є сусідами по турнірній таблиці і набрали до свого активу по 1 заліковому балу і вже у найближчій зустрічі хтось з клубів матиме можливість відірватись від опонента. Наші хлопці відігрались на останніх секундах матчу з ФК «Колос» на віїзді, а «Яруд» здобув свій заліков бал у домашньому матчі з СК «Каховка».

Вболівальники криворізького клубу вже зачекалися за перемогою рідного клубу і очікують на 3 бали вже найближчого матчу. Тренерський штаб сподівається, що вдалось відновитись після пошкодження Мазенко, Белей та Бабенко. Також через травму пропустив останній матч Штурко, але є позитивна динаміка у його відновленні. Гру пропустить після незрозумілого вилучення Андрій Данилюк.

У складі суперника грають здебільшого молоді гравці, яким не вдалось потрапити до основного складу клубу Прем’єр Ліги ФК «Маріуполь» ( який доречі захищає честь України на европейській арені). Тренує у колишньому відомий гравець Дмитро Есін з яким наш головний тренер разом грав у складі ФК «Іллічівець» Маріуполь під керівництвом Миколи Павлова.

Сподіваємось, що після важкої дороги наші хлопці зможуть відновитись та гідно зіграти проти суперника. Гра відбудеться 19.08.2018р. о 17:00 на стадіоні «Азовець».

Знайшли помилку? Виділіть фрагмент і відправте натисканням Ctrl+Enter

Спонсори

Партнери

Підтримують

Інформаційні партнери