ФК «Кривий Ріг» Офіційний сайт

Колос — Кривий Ріг 1:1 (1:0). Звіт матчу

Автор фото: ФК «Кривий Ріг»

У дебютному матчу першості України новачок клубу рятує команду на останній хвилині.

Кривий Ріг: Антоненко, Мазенко, Боярин, Слищенко, Шейка, Ісаков (Пшелуцький 46), Михалевський, Божко, Стретович (Аль-Азумі 46), Штурко (Мансуров 78), Белей (Бовтуненко 71)

Гол: Бовтуненко 95

Перша гра в Чемпіонаті України серед аматорів для ФК «Кривий Ріг» вийщла по справжньому драматичною. Адже пропустивши м’яч у свої ворота вже на 5 хвилині зустрічі наші хлопці весь матч намагались відігратись створивши чималу кількість гольових моментів, але смуглястий завзято не хотів потряпляти і сітку ворот господарів поля. Вирішальний момент зустрічі стався на 95 хвилині зустрічі, коли новачок клубу Сергій Бовтуненко у своєму дебютному матчі за ФК «Кривий Ріг» забив шедевральний гол зі штрафного удару на відстані 30 метрів від воріт перекинувши стінку та влучивши у дев’ятку воріт суперника.

Щодо гри команди у цій зістрічі, то можемо відзначити, що наші гравці володіли територіальною перевагою упродовж всього матчу, але все одно організація гри залишає бажати кращого, пропустили декілька небезпечних контратак, моменти створювали здевільшого зі стандартних положень. Також далось взнаки кадрові втрати команди, адже через травму не могли допомогти у цій зустрічі Бабенко та Нікулін, Пшелуцький та Данилюк також були відсутні та не набрали оптимальних кондицій, Белей був змушений грати з пошкодженням. У цілому ж кінцевим результатом можемо бути задоволені, приємно бачити, що команда вигладала краще за суперника, але шкода, що раніше не дотиснули суперника та не отримали 3 залікові бали.

Наступний матч наш клуб проведе у суботу 11 серпня з ФК «Скорук» Томаківка о 18:00 на стадіоні «Будівельник».