ФК «Кривий Ріг» Офіційний сайт

Лозуватка — Кривий Ріг (2:1) 3:2

Автор фото: ФК «Кривий Ріг»

ФК «Кривий Ріг» грав проти ФК «Лозуватка» і зазнав першої поразки.

Кривий Ріг:Антоненко, Мазенко (Данилюк74), Боярин (Слищенко 46), Михалевський, Шейка, Пшелуцький (Божко 55), Ісаков, Нікулін(Атанов 80), Штурко (Мансуров55), Белей (Стретович 64), Бабенко (Аль-Азумі 64)

Голи: Боярин 44, Аль-Азумі 78

ФК «Кривий Ріг» готуючись до змагань вищого рівня поповнився кількома досить досвідченими гравцями такими як, граючий тренер команди Юрій Штурко, Максим Пшелуцький та Руслан Нікулін. Також залучені до тренувань та заявлені на сезон кращі молоді вихованці футбольної школи «Кривбас-84»: Руднев Ілля, Ярослав Вінніков та Данило Мастюгін, повернувся у команду Андрій Данилюк. Склад команди виглядав доволі бойовим, але незіграним. Навіть лава для запасних була наповнена гравцями, яких би хотіли бачити у будь-якій команді міста.

Гра проходила у досить швидкому темпі і слід зазначити,що гравці Лозуватку почали матч більш впевнено, маючи на початку зустрічі вже 2 напівмоменти. На що наші хлопці відповіли пострілом Бабенко Владислава. Потім був відкритий рахунок у матчі. Щербаков прийняв м’яча після вкидання з ауту, обіграв кілька гравців та заробив доволі сумнівний пенальті,який впевнено реалізував Ковтуненко. Відразу за декілька хвилин другий гол отримали у свої ворота гравці ФК «Кривий Ріг». Подачу з флангу ніхто не вибив і Михайло Бабенко випередивши Антоненко проштовхує м’яча у пусті ворота. 0-2 та досить тяжка ситуація для наших хлопців. Наприкінці тайму після подачі з кутового від Штурко один гол вдалося відквітати, коли Микола Боярин перестрибнув усіх та головою вколотив смуглястого у кут воріт Козенко.

Після потрійної заміни від Платонова гра пожвавилась, почали виникати моменти біля воріт Козенко і один з них вдалось реалізувати, коли Аль-Азумі головою вколотив цвях у ближній кут. Рахунок було зрівняно і здавалось, що моральна перевага на боці нашого клубу. Гравці ФК «Кривий Ріг» побігли добивати деморалізованого суперника, але натомість пропустили контратаку Лозоватки і Тарасюк реалізував вихід віч на віч з воротарем. Якне намагались хлопці відігратись, але вже не встигли.

ФК «Кривий Ріг» залишається на першому місці, але тепер впритул наближились гравці Лозуватки у складі яких більшість гравців, що минулого року стали переможцями Суперліги області у складі нашої команди.

Знайшли помилку? Виділіть фрагмент і відправте натисканням Ctrl+Enter

Спонсори

Партнери

Підтримують

Інформаційні партнери