ФК «Кривий Ріг» Офіційний сайт

Вечірка з ФК «Кривий Ріг»

Автор фото: ФК «Кривий Ріг»

Нам випала честь відкривати місяць футболу на « Richka».

У приємній веселій атмосфері ми провели з дітлахами конкурси, естафети, позабивали голи ,як маленькі, так і дорослі гості закладу (які з приємним азартом також приймали участь у конкурсах), послухали пісні у виконанні талановитих співачок, розіграли багато призів від нашого Спонсора та Партнерів у футбольній лотереї, перевірили знання Учасників у Футбольній Вікторині.

Все пройшло як на одному диханні!А все це завдяки людям, які приймали участь у підготовці свята, допомагали та підтримували нас, ті хто погодився приймати участь у нашій вечірці і звісно з завдяки вам – наші найкращі вболівальники, гості ,учасники та всі всі, хто відвідав наш захід.

Висловлюємо окрему подяку:
Андрух Анастасії – самому креативному та нескінченно енергійному Арт-директору за надання можливості проведення свята такого формату в готельно-ресторанному комплексі «Richka», а також за її підтримку та допомогу в організації.

Кірі Стертман – дуже талановитій, харизматичній, чарівній співачці, відомій як в Україні, так і далеко за її межами, крім того автору пісень, яка погодилась співати для Вас на нашому святі.
Кіра, дякуємо за підтримку ФК «Кривий Ріг», за твій драйв та патріотизм до рідного міста!

Алині Мироновій – лауреату Всеукраїнських конкурсів, співачці з чарівним голосом, представнику міжнародного жіночого проекту Smooth lifestyle , та просто красуні, яка з душею заспівала на нашій вечірці!

Міжнародному жіночому проекту Smooth lifestyle – які завжди підтримують наш Клуб, є нашими вболівальниками та просто дуже вродливими та драйвовими дівчатами.
Дякуємо, що Ви прикрашаєте всі наші свята!

Спонсору ФК «Кривий Ріг» – мережі магазинів гаджетів та аксесуарів «СМАРТМОБІС» за надану велику кількість подарунків, від яких діти залишилися в захваті!

Партнеру Клуба – мережі дитячих супермаркетів «Lucky» за надані незамінні для літнього відпочинку подарунки!

Партнеру – дитячому розважальному комплексу «JumpCity» за наданий подарунковий сертифікат для розіграшу в лотереї.
Самому креативному ivent –агенству «Unicorn Project» та особисто його творцю та власнику Ангеліні … за Вашу підтримку та активну участь у різних заходах! А ще за подарунки надані для розіграшу у лотереї! Ви найкращі!
Людмилі Хилинській – за справжній смачний витвір мистецтва – пряники ручної роботи з нашим логотипом!
Ну й звісно ведучому цього вечора, який зробив його особливим Сергію Голоденко. Не дивлячись на погодні умови, Сергій прикрасив вечірку особливим спортивним настроєм ,магнетичною енергетикою та харизмою. Дякуємо Сергію за високий професіоналізм!

Без кожного з Вас ми не змогли би зробити таке свято для всіх,хто любить футбол та вірить в спортивне майбутнє ФК «Кривий Ріг»!

Це тільки початок…далі буде…
Слідкуйте за нашими новинами!!

Знайшли помилку? Виділіть фрагмент і відправте натисканням Ctrl+Enter

Спонсори

Партнери

Підтримують

Інформаційні партнери