ФК «Кривий Ріг» Офіційний сайт

Кривий Ріг — Північне сяйво. 7:0 (2:0)

Автор фото: ФК «Кривий Ріг»

Футбольний клуб «Кривий Ріг» переміг команду СК «Північне Сяйво» ПівнГЗК з розгромним рахунком 7:0.

Кривий Ріг: Антоненко(46 Плєханов), Мазенко, Слищенко, Боярин, Шейка, Божко, Исаков, Аль-Азумі, Атанов, Стретович(70 Хаткевич), Белей(80 Бабенко).

Голи: Белей 17,33, Стретович 57,70, Аль-Азумі 62,82, Хаткевич 73

Наша команда здобула третю поспіль розгромну перемогу з сухим рахунком.

На цей раз не пощастило команді Північного ГЗК. Гравці «Кривого Рогу» весь матч контролювали хід поєдинку і могли здобути перемогу з двозначними цифрами на табло.

У першому таймі було забито 2 м'ячі. Дублем відзначився капітан команди Микита Белей. У другомі таймі вирішили не відставати від свого капітана спортивний директор клубу Стретович Тарас та наш лівійський легіонер Мохаммед Аль-Азумі, які також забили по 2 м'ячі. Також першим голом за ФК «Кривий Ріг» відзначився 17-ти річний Владислав Хаткевич.

Вітаємо усіх вболівальників з впевненою перемогою та 1 місцем у турнірній таблиці.