ФК «Кривий Ріг» Офіційний сайт

Фортуна — Кривий Ріг 1:3 (1:0)

Автор фото: ФК «Кривий Ріг»

У безкомпромісній боротьбі перемогу виборов футбольний клуб «Кривий Ріг».

Нарешті було зіграно відкладену гру 1 туру першості міста з ФК «Фортуна». Нагадуємо, що через участь нашого клубу у Суперкубку Дніпропетровської області матч було перенесено на 12 травня.

Наші гравці після перемоги над «Енергетиком» з Зеленодольска готувались до матчу у піднесеному настрої. «Фортуна» у свою чергу також одержали перемогу и матчі з «ПівдГЗК» з рахунком 3:1.

Гра розпочалась у повільномі темпі, жодна з команд не бажала ризикувати. Гравці ФК «Кривий РІг» намагались контролювати м'яч та пристосуватись до газону зі штучним покриттям. У середині тайму після передачі з флангу Стретовича вийшов сам на сам з воротарем Белей, але перекинувши воротаря м'яч перелетів і ворота. Потім після передачі з кутового Ісаков не влучив головою як слід по м'ячу з декількох метрів.

Як часто трапляється у футболі не забиваешь ти - забивають тобі. ФК «Фортуна» організувала швидку контратаку і нападник вийшов один на один з воротарем та переграв Антоненко. До кінця першого тайму гра проходила без моментів.

Після розмови в перерві команда заграла значно активніше, багато швидких атак флангами за якими не встигали суперники. І це відразу принесло результат: Ісаков відібрав м'яч у центрі поля і віддав праворуч на Стретовича, який промчав флангом та зробив вивірену подачу на дальній кут воротарського майданчика, де Микита Белей головою зрівняв рахунок.

Через 2 хвилини чергова атака флангом завершилась фолом на Стретовичі у куті поля. Сам постраждалий виконав навіс який знову ж таки замкнув Микита Белей. Так за 2 хвилини дует Стретович-Белей вивів нашу команду вперед. Далі основні події матчу відбувались у центрі поля.

Слід відзначити жорстку, а деколи й грубу гру гравців «Фортуни». Цікавим був епізод у середині другого тайму, коли один з гравців суперника почав «гоняти» арбітра по полю, а вся команда знаючи, що в цього гравця вже є жовта картка заспокоювала його. Арбітр матчу Максим Левченко вирішив, що це нормально справа коли йому хочуть надавать стусанів та нецензурно виражаються в його бік і навіт попередження не дав.

Тим часом рахунок залишався слизьким і в одному з моментів наприкінці зустрічі гравець «Фортуни» пробив з-за меж карного майданчика і влучив у стійку наших ворот. А на останній хвилині матчу пресинг на чужій половині дав свій результат і Мохаммед Аль-Азумі вискочив сам на сам з воротарем і технічно його перекинув встановивши кінцевий результат матчу 1:3 вольова перемога ФК «Кривий Ріг».

Дякуємо нашим гравцям за проявлений характер та волю до перемоги, а вболівальникам за підтримку!