ФК «Кривий Ріг» Офіційний сайт

ВКП АГРО — Кривий Ріг 2:0 (1:0). Звіт матчу

Автор фото: ФК «Кривий Ріг»

«ВПК-Агро» – володар Суперкубка Дніпропетровської області з футболу

Наші футболісти достойно змагалися за перемогу в поєдинку. Перший тайм вийшов доволі рівним, моменти мали як і магдалинівці, так і гості. Зокрема, можна згадати незарахований гол у виконанні гравців «Кривого Рогу». Арбітр вгледів порушення правил проти голкіпера опонентів. Втім до перерви господарям пощастило вийти вперед. Цей гол виглядав дещо нелогічним, адже якоїсь переваги не мав жоден з клубів.

У другому таймі підопічні Валентина Платонова кинули всі сили, аби відігратися. Діяти в такому темпі було дуже важко. Криворіжці швидко втомилися, тож суперник отримав шанс грати на контратаках. Одна з них призвела до другого м’яча в наші ворота. Гості не складали зброї, але втома і важка дорога далися взнаки. Як результат – прикра поразка 0:2.

Головний тренер «Кривого Рогу» залишився задоволеним діями своїх підопічних у матчі. Валентин Вікторович зазначив, що його команді не вистачило «фізики», до того ж, підвела і реалізація власних моментів. «Ми тільки починаємо готуватися до сезону, тому господарі виглядали краще, особливо в заключні півгодини. Наша ціль – першість України серед аматорів, тож пік фізичної форми припадатиме саме на другу половину липня, коли і стартуватимуть змагання. Готуватися будемо через поєдинки чемпіонату міста і товариські зустрічі», – резюмував наставник криворіжців.