Новини / Звіт

ФК «Кривий Ріг» - ФК «Гірник» 3-1 (0-0).

З перших хвилин боротьби на полі глядачі відразу персвідчилися, що прийшли на принциповий матч двох криворізьких команд.
19 червня 00:03
456
Автор фото: kryvbas.com.ua
Час читання статті: 1 хвилина

18 червня. м.Кривий Ріг. ст. Будівельник.

ФК "Кривий Ріг": Козенко Денис, Мосін Антон(Божко Денис), Сосєдко Владислав, Ковтуненко Артем, Лихненко Владислав, Михайлевський Сергій(к), Пшелуцький Максим (Штурко Юрій), Кудь Антон (Бабенко Владислав), Гвоздєвич Сергій, Щєрбаков Костянтин, Тарасюк Максим(Бєлєй Микита).

З перших хвилин боротьби на полі глядачі відразу персвідчилися, що прийшли на принциповий матч двох криворізьких команд. Суперники обмінялися ударами по воротах та не хотіли поступатися один одному на кожному клаптику поля. З передстартовим хвилюванням мабуть швидше впоралися номінальні гості і їх моменти виглядали дещо гострішими. Згодом і ФК "Кривий Ріг" пару разів "огризнувся" і вівдновив "статускво" на полі. Так на одному диханні і закінчився перший тайм. Хоча на табло були нулі - глядачі, яких сьогодні зібралося чимало, не нудьгували, так точно.

Але справжня драма(чи триллер) розпочалася у другому таймі . На самому початку ФК "Гірник" в особі Андрія Григорика втрачає 100%-ву нагоду відкрити рахунок. І вже десь на 53 хвилині "Гірник" все ж таки розпечатує ворота "Кривого Рогу": на навіс з лівого флангу відкликається Владислав Лункан та головою переправляє м'яча у сітку. Трохи пізніше Ігор Бука зі штрафного ледь не подвоює рахунок - м'яч пролітає в декількох сантиметрах від ближньої штанги .

Господарі заробляють штрафний на половині поля Гірника , суддя показує гірчичника і через деякий час видаляє захисника гірників (друга жовта за розмови з арбітром, наскільки зрозуміло).

І ситуація на полі докорінно змінюється. Вже ФК "Кривий Ріг" рветься до воріт ФК "Гірник" зрівнювати рахунок і з другої чи третьої спроби їм це вдається. Десь на 64 хвилині  м'яч відскокує десь на лінію штрафної і Сергій Гвоздєвич, не давши йому торкнутися землі вколочує шкіряного у ліву дев'ятку !!!

Гірники трохи оговтавшись створюють момент чи два, а ФК "Кривий Ріг", користуючись більшістю, продовжує нарощувати гостроту біля воріт гостей. За зрив атаки господарі заробляють опасний штрафний. 79 хвилина. До м'яча підходить Сергій Гвоздєвич і в самісіньку вже праву дев'ятку вколочує того ж шкіряного!!!

Гірникам втрачати нічого і вони усіма силами несуться відігруватися. Пару разів господарі на контратаках "прощали" гірників , марнуючи свої моменти. І на 86 хвилині ледве не поплатилися за це. Гостру атаку гостей Владислав Сосєдко зриває забороненим прийомом та заробляє пенальті. До м'яча підходить Ігор Бука. Але фортуна сьогодні носить ім'я ФК "Кривий Ріг". Денис Козенко парирує пенальті!!!

І вже в наступній контратаці на 90 хвилині  Юрій Штурко та Костянтин Щєрбаков виходять на одного захисника. Костянтин бере гру на себе , входить у штрафний майданчик та пробиває у ближню дев'ятку. 3-1 !!! Додаткові хвилини спливають і рахунок таким і залишається. Браво, ФК "Кривий Ріг" !!! Велика подяка ФК "Гірник"! Якби момент чи два у матчі повернулися по-іншому, хто зна , кого б сьогодні ми вітали з перемогою.

Як сказав один з вболівальників у соцмережах : "Роскошный второй тайм: 4 красивых гола,удаление, нереализованный пенальти, высокие скорости. Обе команды шибко хороши для областного уровня, пускай пробуются в профи, переносят криворожское дерби во вторую лигу."  І з цим важко не погодитися...

Потроху футбол і емоції повертаються у місто.-)

Джерело: Прес-служба ФК «Кривий Ріг»